MAVİŞEHİRİN EN GÖZDE SİTESİ

 

Soyak MAVİŞEHİR B BÖLGESİ; İzmir ili, Karşıyaka ilçesi, Şemikler Köyü, 26K11B11C Pafta, 26029 Ada, 1 nolu Parsel de kayıtlı 58.765 m2 arsa üzerinde 9 blok olarak inşa edilmiştir.

Soyak MAVİŞEHİR B BÖLGESİ yönetim açısından 688 adet bağımsız bölüme ayrılmıştır. Bloklarımız "U" düzeni ile yerleştirilmiş, ortak alan ve blok çevreleri başta tropik bitkiler olmak üzere yaklaşık 150 tür bitki ve  dekoratif taşlarla süslenmiştir.

Sitemizde açık ve kapalı çocuk oyun alanları, yetişkin hobi odası, kurs ve aktivite odaları, dış çevre güvenlik kamera sistemi, elektronik kart okuyuculu giriş-çıkış ve personel takip sistemi, bloklarda ve bağımsız bölümlerde yangın algılama ve alarm ikaz sistemleri, her blokta bloğa ait su arıtma ve yumuşatma sistemleri, biri çocuk kaydıraklı olmak üzere iki adet açık yüzme havuzu, yüzme havuzlarında havuz suyunu temizlemek için gümüş-bakır iyonizasyon sistemleri, kardiyo aletleri ağırlıklı ve spor öğretmeninin görevli olduğu  fitness salonu ve sauna,  zengin bitki örtüsünün yer aldığı yeşil alanlar, 751 adet açık otopark, her blokta yük ve yolcu asansörü, asansörlerde 7/24 müzik yayını, üstü dekoratif çadırlı cafe/bar bölgesi ve oturma grupları, alternatifli TV uydu sistemi , TTNET ve Superonline fiber internet alt yapıları, gönüllü sakinlerin görev aldığı şeffaf site üst yönetimi ile idari, temizlik, teknik, peyzaj ve güvenlik personelinden oluşan 35 kişilik çalışan grubu bulunmaktadır.

 

Komşular arası dostça ilişkiler, sağlıklı, toplu yaşamın gereklerine uyan site sakinleri ile keyif verici bir ortam yaratılması site yönetiminin   ve çalışanların en büyük hedefidir. Sitemizde tüm kat sakinlerimize huzurlu bir yaşam geçirmelerini dileriz.

 

Menü

Pano

Balkonlardan atılan sigara izmaritleri alt kat balkonlarına gelebilmekte, komşularımızı rahatsız etmekte ve balkonda bulunan eşyalara zarar verebilmektedir.

İYİ KOMŞULUK İLİŞKİLERİ VE TOPLU YAŞAM KURALLARINA UYUM AÇISINDAN DAHA DİKKATLİ OLUNMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.SİTEMİZDE HER TÜRLÜ TAŞINMADA YÖNETİMDEN RANDEVU ALINMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

Site Yönetimi
(232) 324 55 70

İzmir hava durumu

IZMIR
Durdur  Yürüt